לקוחות ממליצים:
חברת ארנון פז חברה להפקת אירועים
"יצירתית, קשובה, נותנת מספר אופציות שונה מאוד ומגוון בראשית הפרויקט לצורך בחירת הקו הגראפי"
 
מנהלת השיווק והפרסום של סימונס ישראל (מערכות נוחות בע"מ) ממליצה על סיגליה:
"סיגל עבדה בחברת מערכות נוחות כמעצבת גרפית במשך כשלוש שנים. מהלך תקופת עבודתה סיגל עיצבה המותגים: סימונס, סילי, נייט סליפ, אמריקן ליין וד"ר רילקס מגוון רחב של עיצוביםגרפיים : מחירונים, קטלוגים, ברושורים, מודעות לעיתונים, פוסטרים, דפי מוצר, תערוכות, תוויות, תגי מוצרים וכיו"ב .סיגל הינה מעצבת מקצועית ואחראית, בעלת יכולות עיצוב גבוהות במיוחד אשר יכולה לעבוד תחת לחץ זמנים, בעלת יכולות חברתית ויחסי אנוש גבוהים. ניכרת בעבודתה יכולתה לראותראייה רחבה של הדברים, לקיחת יוזמה , גם אם אין הם קשורים באופן ישיר לעבודתה, רק מתוך תחושת אחריות והגדלת ראש אמיתית.כחלק מעבודתה היה עליה לעבוד מול ממשקים רבים בחברה והיא עשתה זאת תמיד בחיוך ועם הרבה רצון טוב.עם זאת בימים אלו, בחרה סיגל לעבור לדרך חדשה ונאלצנו להיפרד ממנה . אין לי כל ספק כי זהו הפסד אמתי של החברה לאבד עובדת שכזו, אשר היוותה נכס צאן ברזל משמעותי ותרמה לבנייתמערך השיווק והפרסום של החברה .בטוחני כי בכל מקום בו תבחר לתת מעצמה יהיה זה רווח משמעותי עבור מעסיקה.בברכה, ענבר ורדי, מנהלת השיווק ופרסום, מערכות נוחות (2007) בע"מ".
 
אורטל טימנוב מנגולי, בעלת "תיאטרון מנגולינה" ממליצה על סיגליה:
"סיגליה המקסימה ליוותה אותי בתהליך עיצוב התפאורה. היו לי פנטזיות לגבי איך אני רוצה שהתפאורה תיראה והיא פשוט הצליחה לעשות את מה שרק דמיינתי בראש ויותר מכך. הבחירות שלה, הליווי האישי וההקשבה לצרכיי ולצרכי העסק היו לי לנחת וידעתי שאני בידיים טובות ובצדק. התפאורה מתאימה לעולמי האישי, לטקסטים של ההצגות שלי ומאוד אישית וייחודית לי.תודה על הקסם והמקצועיות, על הליווי המקצועי ואומנותי כאחד! ממליצה בחום רב!!!"
 
לילך חן, בעלת המותג "לי ולך" ממליצה על סיגליה:
"ממליצה בחום על סיגליה! זה מספר שנים שאני מקבלת שירותי עיצוב ומיתוג מסיגליה. בהתבססה על תישאול קצר, מהר מאוד סיגליה ׳קלטה׳ את הראש שלי, ובזריזות ויעילות שלחה לי מגוון אפשרויות למיתוג העסק שלי. התחלנו מכרטיס ביקור, שכל אדם שמקבלו - מגיב על העיצוב המוצלח, המשכנו עם מגוון תוצרים שמהווים מכלול מושלם למותג שלי (באנר, מדבקות, חותמות, גלויות וכו׳)."
 
עדי נעים, בעלת המותג Adi Beauty Maker ממליצה על סיגליה:
"סיגל עשתה עבודה איכותית ומקצועית במהירות גבוהה מאוד. העצות שנתנה תמיד היו במקום ולכל אורך התהליך היה ברור שמדובר במקצוענית. חייבת לציין גם שסיגל מקסימה ונהניתי ברמה האישית לעבוד איתה. מה גם שהעיצוב יצא מושלם."
 
רימון חייט, יועץ משכנתא:
"סיגל הינה קודם כל אדם טוב ומשהי שמ א ד נעם לי לעבוד מולה. מעבר לכך היא מקצועית מאד והעבודה בוצעה מעל לציפיות שלי. שנית, העבודה הייתה מקצועית מ א ד. המוצר שהתקבל (פרספקט הזמנה להרצאה) עלה על ציפיותיי.המחיר ולוח הזמנים היו מצוינים. אני שמח להמליץ בכל לב וברור לי שעוד רבות אעבוד עם סיגל."
052-4608224

Rothschild Street 10, Kfar Saba, Israel  | sigalia.bernat@gmail.com  | 052-4608224