סיגליה מעצבת גרפית
סיגל גורפינקל ברנט
נעים להכיר!

מי אני?

סיגל גורפינקל ברנט, מכונה גם "סיגליה".

בעלת ניסיון מקצועי של למעלה מעשור בתחום העיצוב הגרפי. 

מרבית הקריירה שלי התמקדתי בעיצוב גרפי שיווקי והסברתי לפרינט ודיגטל ואני מתמחה בעיצוב גרפי שיווקי על כל סוגיו, עיצוב דו"חות אינפוגרפים מורכבים, עיצוב מצגות, עיצוב ומיתוג לכנסים ואירועים מורכבים.

בוגרת קורס אפיון של נטקראפט. מאמינה שמוצר מצוין הוא תוצר של תהליך עבודה טוב. אוהבת לשאול שאלות, להתייעץ וללמוד ובאותה מידה אוהבת לחלוק את הידע והניסיון שלי.

מאז ועד עכשיו: 

לפני לימודי העיצוב עבדתי שנתיים ב'אמדוקס', הפקתי תוכן וידאו בחברת 'לוגיה' והפקתי קפיינים דיגיטלים במחלקת השיווק של אתר יד2. 

במהלך לימודי העיצוב ולאחריהם ניהלתי סטודיו בחברת 'מדי-ידע', בהמשך הייתי מעצבת הבית של חברת ההפקות 'ארנון פז' ובמשרתי האחרונה כשכירה עבדתי כמעצבת בכירה בסטודיו של חברת סימונס ישראל.

מעל לחצי עשור שאני הבעלים הגאה של 'סיגליה עיצוב גרפי', סטודיו עצמאי לעיצוב גרפי שבו אני המנכ"לית, המזכירה, אשת הIT וגם... המעצבת, כמובן. עם השנים הסטודיו צמח וכיום מתלווים אלי אנשי מקצוע נוספים המתמחים בהנגשת מסמכים ואתרים, עיצוב וייעוץ. 

בין לקוחותיי הקבועים - חברות המשווקות מותגים בינלאומיים, משרדי ממשלה, חברות הפקה מובילות, חברות המתמחות בממשקים חוויית משתמש, ועסקים פרטיים. סקרנים לדעת מי הם? תציצו בפרויקטים שלנו :)

שורה תחתונה: 

אני מציעה לכם פתרונות עיצוב גרפי מקצועיים לכל מטרה.

רוצה להכיר טוב יותר? אשמח לשמוע ממך.

בין לקוחותינו:
Asset 1@2x.png
Asset%201%402x_edited.png