סיגליה מעצבת גרפית
סיגל גורפינקל ברנט
נעים להכיר!

מי אני?

סיגל גורפינקל ברנט, מכונה גם "סיגליה".

בעלת ניסיון מקצועי של למעלה מעשור בתחום העיצוב הגרפי. 

מרבית הקריירה שלי התמקדתי בעיצוב גרפי שיווקי והסברתי לפרינט ודיגטל ואני מתמחה בעיצוב גרפי שיווקי על כל סוגיו, עיצוב דו"חות אינפוגרפים מורכבים, עיצוב מצגות ומיתוג כנסים ואירועים מורכבים.

בוגרת קורס אפיון של נטקראפט. מאמינה שמוצר מצוין הוא תוצר של תהליך עבודה טוב. אוהבת לשאול שאלות, להתייעץ וללמוד ובאותה מידה אוהבת לחלוק את הידע והניסיון שלי.

מאז ועד עכשיו: 

לפני לימודי העיצוב עבדתי שנתיים ב'אמדוקס', הפקתי תוכן וידאו בחברת 'לוגיה' והפקתי קפיינים דיגיטלים במחלקת השיווק של אתר יד2. 

במהלך לימודי העיצוב ולאחריהם ניהלתי סטודיו בחברת 'מדי-ידע', בהמשך הייתי מעצבת הבית של חברת ההפקות המובילה 'ארנון פז' ובמשרתי האחרונה כשכירה עבדתי כמעצבת בכירה בסטודיו של חברת סימונס ישראל.

זה למעלה מחמש שנים שאני הבעלים הגאה של 'סיגליה עיצוב גרפי', סטודיו עצמאי לעיצוב גרפי שבו אני המנכ"לית, המזכירה, אשת הIT וגם... המעצבת, כמובן. עם השנים הסטודיו צמח וכיום מתלווים אלי אנשי מקצוע נוספים המתמחים בהנגשת מסמכים ואתרים, עיצוב וייעוץ. 

בין לקוחותיי הקבועים - חברות הפקה מובילות, חברות המשווקות מותגים בינלאומיים, חברות המתמחות בממשקים חוויית משתמש, מוסדות מדינה ועסקים פרטיים. סקרנים לדעת מי הם? תציצו בפרויקטים שלנו :)

שורה תחתונה: 

אני מציעה לכם פתרונות עיצוב גרפי מקצועי לכל מטרה.

רוצים להכיר טוב יותר? אשמח לשמוע מכם.

בין לקוחותינו:
052-4608224

Rothschild Street 10, Kfar Saba, Israel  | sigalia.bernat@gmail.com  | 052-4608224